У всьому світі День святого Валентина відзначають 14 лютого. Молодь в Україні вже протягом багатьох років не залишається осторонь і також відзначає міжнародне свято закоханих.

З цим святом прийнято вітати не лише коханих, але й кращих друзів. Романтичні відносини, як і дружба, вимагають перш за все відданості і щирості почуттів.

В рамках проведення тижня комісії іноземної мови в коледжі комп'ютерних технологій та економіки вже стало доброю традицією святкування Дня Святого Валентина. 13 лютого, напередодні цього свята, була проведена презентація на тему «Історія та традиції Дня Святого Валентина». Після презентації відбувся святковий концерт. Музика наповнила серця зачаруванням, а ліричні виступи юних талановитих артистів подарували радість і незабутні враження.

Також у вестибюлі коледжу протягом тижня транслювалися фільми англійською мовою, а тематичні постери додали яскравих барв і створили святковий настрій як студентам, так і викладачам.

Циклова комісія іноземної мови дякує всім, хто приймав участь в організації та проведенні урочистих заходів з нагоди Дня Святого Валентина.

Пам'ятайте, День святого Валентина – це не тільки свято квітів, листівок і подарунків. Це свято означає набагато більше – тому проявіть трохи уваги і любові до тих людей, які знаходяться поруч з вами.

Подяка

За активну участь в урочистих заходів з нагоди Дня Святого Валентина, який організувала та провела циклова комісія «Іноземної мови», оголосити подяку наступним студентам:

Група Е-11: Мосслех Л., Гуляєвій

Група Е-21: Д'яченку І., Коврижних О.

Група А-31: Балабану І., Кашину А.

Група П-31: Каміну Д.

Група К-31: Безкоровайному О.

Група П-41: Власенку Е.

Група К-42: Бугері М., Калініченку Д., Каблучку Д.