21.02.2020р. з нагоди Міжнародного дня рідної мови була проведена студентська конференція на тему: «Сучасне прочитання історії української мови» (за ініціативи викладача філологічних дисциплін Коляди Віталіни Анатоліївни). Увазі учасників конференції, студентам груп К-21, П-23, А-21, були представлені цікаві наукові мовно-історичні матеріали, що засвідчують давність української мови, її самодостатність, фонетико-граматичну відмінність від інших східнослов’янських мов. Особливе зацікавлення другокурсників викликали виступи-презентації Андрія Загребельного («Новий погляд на стару гіпотезу») та Максима Шелудька («Походження української мови») – студентів гр. К-21. З поетичними словами-привітанням виступили - викладач філологічних дисциплін Людмила Василівна Смарчевська, студенти Антон Олійник та Данило Гутнік (гр. П-12)
![](images/Нов429/1.jpg)
![](images/Нов429/2.jpg)
![](images/Нов429/3.jpg)
![](images/Нов429/4.jpg)
![](images/Нов429/5.jpg)