Сучасне життя неможливе без Інтернету. Переваги його використання очевидні: доступ до мережі для пошуку, публікації та обробки інформації, онлайн спілкування, проведення грошових операцій та інше. Як будь-яка складна інфраструктура, інтернет містить багато небезпек, нехтування якими може призвести до негативних наслідків. Тому кожен, хто працює з мережею, повинен знати потенційні джерела небезпеки та вміти захищати себе, своїх близьких і друзів.

5 березня викладач іноземної мови Хрещенко Наталія Валеріївна провела відкритий виховний захід «Online Safety / Інтернет безпека», на якому були присутні студенти І-ІІ курсів, викладачі комісії іноземної мови та представники адміністрації.

Викладач приділила особливу увагу методам педагогічного впливу в процесі колективного обговорення визначених питань за тематикою відкритого заходу. Важливо, що формування навичок Інтернет безпеки та інформаційної культури здійснювалось паралельно з активізацією мовленнєвої діяльності студентів (спілкування англійською мовою), оскільки англійська мова поширена в мережі Інтернет.