З 22.06.2020 по 26.06.2020 спекотного літнього тижня у Київському фаховому коледжі комп’ютерних технологій та економіки НАУ на відділенні Економіки та машинобудування відбувалась дистанційно фінальна частина навчальної симфонії у виконанні двох чудових груп Е-696-31 спеціальності 051 Економіка та Ф-697-31 спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування! Перед Державною екзаменаційною комісією випускники показали достатній рівень знань, чітко, змістовно продемонстрували здатність приймати рішення в конкретних фінансово-економічних ситуаціях, підтвердивши, що за роки навчання вони здобули необхідні навички і вміння!

Відзначили належний рівень знань та професійних компетентностей студентів-випускників голови ДЕК.

Можна сказати, що коледж підготував нову фармацію економістів та фінансистів, які вміло використовують методи управління фінансами, фінансового планування, персоналом, економікою праці та інформаційними системами на підприємстві. Усе вдалося і відбулося! І гаджети не підвели, і студенти трималися гідно, хоч і он- лайн, адже єднає не близька чи далека відстань, а гарна ідея!

Дорогі випускники! Бажаємо усім вам знайти справу свого життя, власних звершень і досягнень, здоров’я, достатку і поваги від людей, вірної підтримки близьких і приголомшливих життєвих можливостей! Щасти вам!