Європейський день мов

26 вересня відзначається Європейський день мов, як спосіб підтримки мовного різноманіття, двомовності кожного європейця та розвитку викладання мов у світі. Дійсно, зараз стає все більше і більше людей, які вільно розмовляють, як мінімум, однією іноземною мовою.

Європейський день мов проводиться з ініціативи Ради Європи і ЄС з 2001 року за підтримки Комісії з освіти ЮНЕСКО. Вперше День мов був організований у 2001 році Радою Європи в рамках Європейського року мов.

Мова та комунікації зараз як ніколи складають серцевину європейського суспільства. Вивчення мов відкриває шлях до нових перспектив та пізнання культур. Стандартом для сучасного європейця вважається володіння, як мінімум, двома іноземними мовами. Тому це свято закликає до викладання та вивчення іноземних мов, оскільки це шлях до взаєморозуміння між народами та державами.

Циклова комісія іноземної мови на чолі з головою комісії Крещановою Світланою Леонідівною щорічно проводить святкові заходи з нагоди Європейського дня мов. Цього року 25 вересня був організований проект «Планета КФКТЕ НАУ», в рамках якого студенти представили свої відео-звернення, поділилися своїми думками, емоціями і просто гарним настроєм. Поетичні рядки, музичні виступи студентів в рамках цього проекту створили незабутню святкову атмосферу.

Let us learn foreign languages together!

Комісія іноземної мови дякує всім студентам, які приймали участь у цьому проекті:

1. Калужський Валерії, група Ф-11
2. Лук’янчикову Денису, група К-11
3. Турову Кирилу, група П-12
4. Щегловій Ганні, група П-12
5. Мосслех Лілії, група Е-21
6. Тімошиній Вікторії, група Е-21
7. Галицькій Маргариті, група Д-21
8. Кононенко Аліні, група Д-21
9. Коврижних Олександру, група Е-31
10. Романюку Владу, група П-31
11. Безкоровайному Олександру, група К-41

Комісія іноземної мови також дякує всім, хто допоміг підготувати і організувати святкові заходи до Європейського дня мов. Особлива подяка заступнику директора Михалевичу Василю Мeфодійовичу, інженерам технічної підтримки Черняхівському Юрію Васильовичу, Дєдовцю Леоніду Васильовичу та студенту групи К-11 Поповичу Івану.