Тиждень комісії філологічних дисциплін

З 09 до 13 листопада 2020р. був проведений тиждень комісії філологічних дисциплін, присвячений Дню української писемності та мови.

Одним з напрямів роботи ЦК є розвиток інтелектуальних та творчих здібностей студентів, заохочення їх до самостійного здобуття знань. Презентації студентських робіт були здійснені на платформах Zoom, Google Meet та YouTube.

Викладачі та студенти активно долучились до проведення таких заходів, як:


• 9 листопада відбувся ювілейний XX Всеукраїнський радіодиктант національної єдності-2020.• Конкурс на кращий буклет до Дня української писемності та мови. Участь взяли студенти груп Ф-21, Е-21, Ф-11, Е-11 (викладач І.В.Гусак).• Флешмоб (створення та презентація плакатів) до Дня української писемності та мови. Участь взяли студенти груп Е-11, К-12, П-13, Ф-11(викладач І.В.Гусак).• Створення та захист проєктів "Обирай українську!" Участь взяли студенти груп К-12, Д-11, Е-11, А-11 (викладач В.В.Омельченко).• Конкурс на кращий навчальний проєкт-презентацію з української літератури (тема: «Театр корифеїв – унікальне явище національної культури»). Кращими визначені роботи таких студентів: Думанецький Н., Ємельянов Н., Марченко Б., Чайковський М. - група О-11; Кульчицький Д., Радківський Н, Лук’яненко І., Ласкін І., Наринович Д. – група Р-12; Нікітін О., Литвиненко А., Скуляк Р., Вітер В., Мілевський Н.. Оганесян А., Слободяник В. – група К-11 та інші (викладач А.М.Кабаненко).• Онлайн-захід до Дня української мови та писемності, організований спільно з працівниками бібліотеки ім. Степана Руданського на тему: "Мово моя материнська, квітни в душі й на вустах". Участь взяли студенти груп П-21, А-21(викладач Л.В.Смарчевська).• Студенти групи П-12 презентували відеоролик в YouTube «З Днем української писемності та мови» (викладач В.А.Коляда).