Тижневий інтенсив з фінансової грамотності


14 та 21 квітня з метою заохочення студентів спеціальності "Фінанси, страхування та банківська справа" до вивчення фахових дисциплін, розвитку їх професійних здібностей та компетентностей, викладачі Харченко І.Г. та Аржанцева А.М. провели тижневий інтенсив з фінансової грамотності.

Майбутні фінансисти взяли активну участь у таких заходах: вебінар на тему: "Історія розвитку Національного банку України", який проводив уповноважений представник Музею грошей НБУ Толочко Д.В. (21.04.2021р., група Ф-21); участь в онлайн-конференції до Дня професій у Національному авіаційному університеті (14.04.2021р., Ф-21, Ф-31); студентка гр. Ф-31 Винярська Анна посіла ІІ місце в міському конкурсі "Кращий бухгалтер-2021" (21.04.2012 р., викладач Харченко І.Г.); онлайн-зустріч з випускницею коледжу Жиленко Анастасією, яка обіймає посаду фінансового аналітика в компанії SAP, що є найбільшим розробником корпоративного програмного забезпечення в Європі і четвертим у світі з 2009 року) .

Позанавчальні заходи відбувалися в час проходження студентами гр. Ф-21 навчальної практики, що дало можливість поглибити знання студентів, урізноманітнити дистанційний процес навчання.