Результати проведення міського студентського конкурсу "Кращий бухгалтер - 2021" серед студентів закладів фахової передвищої освіти м.Києва


21 квітня 2021 року Міським методичним об’єднанням викладачів економіко – аналітичного циклу закладів фахової передвищої освіти м. Києва було проведено онлайн конкурс "Кращий бухгалтер - 2021" серед студентів закладів фахової передвищої освіти м. Києва.

Конкурс «Кращий бухгалтер - 2021» спрямований на підвищення престижу професійного рівня підготовки студентів, формування інтересу та знань з бухгалтерського та фінансового, податкового обліку. Конкурс посприяв розвитку професійних навичок, поглиблення знань у сфері обліку, розвитку особистісного та творчого потенціалу конкурсантів.

Конкурс проводився в два етапи. 1-й - внутрішній конкурс, який проводився у відповідному закладі освіти. 2-й етап - міський конкурс, який проходив на базі Київського коледжу транспортної інфраструктури.

Студентка ВСП "Київського фахового коледжу комп`ютерних технологій та економіки Національного авіаційного університету" Винярська Анна Євгеніївна посіла друге місце на конкурсі. Конкурсантку підготувала до участі у конкурсі викладачка ВСП “КФКТЕ НАУ” Харченко Інна Георгіївна.

Студенти-учасники конкурсу продемонстрували високий рівень знань та професійних навичок фахової підготовки з економічних та фінансово-облікових дисциплін, володіння сучасними дистанційними методами навчання та проявили високий рівень діджиталізації навчально-виховного процесу.

Сердечно вітаємо переможців, бажаємо наснаги, творчих звершень та нових здійснених ідей!