Участь викладачів коледжу у ІІ Всесвітній науковій конференції «Matlab та комп'ютерні обчислення в освіті, науці та інженерії»


З 24 квітня по 28 квітня в НАУ відбувалася ІІ Всесвітня наукова конференція «Matlab та комп'ютерні обчислення в освіті, науці та інженерії», яка була присвячена досягненням вчених, студентів, викладачів закладів освіти в галузі використання комп'ютерних математичних пакетів. Особливу увагу звернув на актуальність проведення конференцій представник Joachim Levelt, керівник освітнього напрямку голландської гілки MathWorks.

Викладачі коледжу Чуйков А.С і Полющенко І.В. представили доповідь на тему: «Критерії стійкості систем автоматичного управління».

Під час доповіді було виконана демонстрація результатів інтеграції навчальних дисциплін «Теорія автоматичного регулювання та автоматичних регуляторів» і «Вища математика» на спеціальності «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології».

З різних підходів було визначено стійкість систем автоматичного регулювання як за допомогою годографа Михайлова, так і за допомогою способів фінітизації. Результати досліджень буде надруковано в збірнику праць за матеріалами конференції.