Школа молодого викладача - "Використання інноваційних технологій навчання в дистанційній освіті"


Випробування COVID-19, стало дійним випробуванням для всіх етапів освіти (від початкової школи до університетів) в усьому світі. ВСП "КФКТЕ НАУ" не став виключенням. Для вирішення питання організації навчального процесу під час карантину було обрано пакет Google Workspace (раніше – G Suite). Пакет Google Workspace пропонує корпоративні електронні адреси й такі інструменти спільної роботи, як Gmail, Календар, Meet, Chat, Диск, Документи, Таблиці, Презентації, Форми, Сайти тощо. Основною перевагою для використання пакету Google Workspace стало те, що для Українських державних закладів освіти доступ до всіх інструментів БЕЗКОШТОВНИЙ.

Команда у складі викладачів Черняхівський Ю.В., Пархоменко Н.М, Бєловол В.В у середовищі Google Workspace створила понад 100 облікових записів для адміністрації коледжу та викладачів, а також 1158 облікових записів студентів.

На спільному диску створені папки загального користування, де розміщені загальна інформація (розклад, списки груп, фото з заходів коледжу тощо). Також створені спільні диски для відділень спеціальності та випускових комісій.

Враховуючи важливість теми 29 квітня 2021 року було проведено онлайн навчання з демонстрацією можливостей додатків Google у навчальному процесі, де Черняхівський Юрій Васильович та Пархоменко Надія Михайлівна,викладачі вищої категорії поділилися досвідом та розповіли про нюанси роботи додатків Google. Були запрошені усі бажаючі.

Впевнені, що викладачі скористаються отриманими знаннями у своїй професійній діяльності.