Підсумки проведення конкурсу відеороликів «ХІМІЯ І БІОЛОГІЯ В МОЄМУ ЖИТТІ» для студентів закладів фахової передвищої освіти м. Києва17.05.2021 року на базі Київського фахового коледжу електронних приладів (дистанційно) відбувся конкурс відеороликів: “Хімія і біологія в моєму житті” для студентів ЗФПО м. Києва.

Основна мета конкурсу - активізація творчої роботи студентів закладів фахової передвищої освіти; сприяння розумінню навколишнього світу, вмінню бачити природні явища та процеси у повсякденному житті; заохочення студентів до опанування сучасних інтерактивних технологій у навчанні, поза аудиторної діяльності та майбутній професії; сприяння розвитку вербальних комунікацій студентів, вміння використовувати наукову термінологію.

В номінації «ХІМІЯ І (ЧИ) БІОЛОГІЯ В ПОВСЯКДЕННОМУ ЖИТТІ» (хімія на кухні, приготування їжі, дослідження складу продуктів, тварини і рослини вдома, рідкісні тварини в місцевому зоопарку та т.п.) студент першого курсу ВСП «КФКТЕ НАУ» БІЛОШКУРА Олександр посів перше місце, представивши конкурсну роботу з теми: «Один день з хімією». Науковий керівник: викладач хімії Портна Маргарита Григорівна.

Сердечно вітаємо переможця, нехай життя буде наповнене новими ідеями, бажаємо наснаги, творчих звершень та здійсненних мрій!