Посвята в студенти 2021


Початок нового академічного року є дуже важливою подією у календарі кожного навчального закладу! Цей день є однаково святковим та напруженим як для студентів першого курсу, так і для викладачів, які розпочинають новий академічний сезон. Кожний навчальний заклад намагається зробити цей «початок» урочистим та натхненним, оскільки саме в цей день «нові студенти» стають частиною коледжійної спільноти, а викладачі налаштовуються на новий навчальний семестр.

01.09.2021 року був проведений захід посвяти першокурсників в лаври студентства. Захід пройшов на високому рівні. Від імені адміністрації коледжу новоспечених студентів привітав директор Зіатдінов Юрій Кашафович, який побажав студентам насиченого студентського життя та продуктивного навчання. Також студентів привітала заслужена вчителька України, поетеса - Дворецька Віолетта Львівна. Першокурсники з ентузіазмом та гарним настроєм ввійшли в студентське життя та розпочали навчання.

Шановні першокурсники, ще раз вітаємо вас з визначною подією! Ви зробили правильний вибір. Київський фаховий коледж комп`ютерних технологій та економіки НАУ — це найкращий коледж України, у стінах якого вас очікує щасливе майбутнє. Впевнені, що на сьогодні в коледжі є всі умови, щоб здобувати якісні знання та мати гідне дозвілля і відпочинок.