Святкуй Європейський день мов з нами!


Європейський день мов (European Day of Languages) щорічно відзначається 26 вересня за ініціативи Ради Європи. Вперше Європейський день мов був організований у 2001 році Радою Європи в рамках Європейського року мов. Мета Європейського дня мов – привернути увагу аудиторії до мов, якими розмовляють у Європі, поширювати культурне та лінгвістичне різноманіття та заохочувати до вивчення мов протягом всього життя.

За різними даними, в світі існує від п'яти до семи тисяч мов. У Європі - більш ніж 225 мов, що становить близько 3% від загальної кількості мов світу. Наразі, 24 мови визнані офіційними мовами Європейського Союзу.

Нині для сучасного європейця знання, як мінімум, двох іноземних мов є звичним явищем. Тому Європейський день мов закликає до вивчення іноземних мов, оскільки це шлях до взаєморозуміння між народами та державами. Головне призначення свята – викликати у людей бажання знати якомога більше мов.

Англійська мова - найбільш популярна мова в Європі і одна з найбільш розповсюджених мов у світі. Вона є офіційною або має особливий статус в 75 країнах із загальним населенням більше ніж 2 мільярди людей.

У цьому році відзначається 20 річниця Європейського дня мов! Циклова комісія іноземної мови ВСП «Київський фаховий коледж комп’ютерних технологій та економіки НАУ» вже традиційно провела щорічні святкові заходи з нагоди Європейського дня мов. У рамках онлайн-проекту «Планета КФКТЕ НАУ» студенти представили свої відео-звернення, ліричні та музичні виступи, поділилися думками, емоціями і просто гарним настроєм. Бажання навчатися, творити, спілкуватися не спинити!

Let us learn foreign languages together!

Комісія іноземної мови дякує всім студентам, які приймали участь у цьому онлайн-проекті:

1. Молибозі Марині, група Е-11
2. Петрук Катерині, група Е-11
3. Сабадаш Анастасії, група Е-11
4. Мілевському Назару, група К-21
5. Пономаренку Іллі, група П-22
6. Таірову Єміру, група П-22
7. Ющенко Андрію, група П-22
8. Мосслех Лілії, група Е-31
9. Тімошиній Вікторії, група Е-31
10. Федченко Діані, група Е-31
11. Кононенко Аліні, група Д-31
12. Володько Дар’ї, група Д-41

Комісія іноземної мови також дякує всім, хто допоміг підготувати і організувати святкові заходи до Європейського дня мов. Особлива подяка заступнику директора Михалевичу Василю Мeфодійовичу, інженерам технічної підтримки Черняхівському Юрію Васильовичу, Дєдовцю Леоніду Васильовичу та студентам групи Ф-21 Вербицькому А., Височіну О. та Литвиненку М.