Перед навчальним корпусом Київського фахового коледжу комп'ютерних технологій та економіки НАУ встановлено експонат літака Ан-24


На виконання рішення Вченої ради університету від 16 червня 2021 року (протокол № 6) з метою виховання відчуття національної гордості за досягнення вітчизняної науки і техніки, підвищення іміджу та привабливості університету та коледжу при проведенні профорієнтаційних заходів серед молоді для публічного огляду на майданчику перед навчальним корпусом коледжу, минулої ночі перебазовано та встановлено експонат літака Ан-24.

Технічне супроводження та реалізація проекту здійснювалась за підтримки особисто ректора університету Максима Луцького, фахівцями Навчального центру «Авіаційно-технічна база», Державного музею авіації імені О.К. Антонова НАУ та коледжу.

Колишній Київський інститут інженерів цивільної авіації – КііЦА (нині – НАУ) був найбільшим в СРСР вищим учбовим закладом з підготовки інженерів-експлуатаційників цивільної авіаційної техніки. Зважаючи на масову частку літака Ан-24 в загальному обсязі пасажирських перевезень «Аерофлоту», протягом десятиліть більшість випускників КІіЦА реалізувало свою професійну діяльність саме на цьому типі літака.

За підсумковим значенням, літак Ан-24 поєднав в собі найуспішніші досягнення в галузі української авіаційно-інженерної науки, промисловості, експлуатаційної та економічної ефективності, а також фахової авіаційної освіти. Завдяки цьому він гідний зайняти місце в архітектурно-фасадному комплексі Київського фахового коледжу комп’ютерних технологій та економіки Національного авіаційного університету в якості узагальненого символічного зразка високих здобутків всієї авіаційно-промислової та авіаційно-освітньої галузі України.