Вітаємо студентку ВСП "КФКТЕ НАУ" з перемогою у міському конкурсі творчих студентських робіт з суспільно-гуманітарних дисциплін серед ЗФПО м. Києва


8 лютого 2022 р. завершився другий етап міського конкурсу творчих студентських робіт з суспільно-гуманітарних дисциплін серед ЗФПО м. Києва. Перше місце у конкурсі за тематикою «Краєзнавство» зайняла робота студентки групи Ф-11 відділення «Економіка та машинобудування» Маргарити Сороки. Робота за темою «Процеси декомунізації та перейменування вулиць м. Києва» написана під керівництвом викладача циклової комісії суспільно- економічних дисциплін Ірини Олегівни Ізотової.

У своїй творчій роботі авторка чітко визначила актуальність обраної теми, мету та завдання дослідження, окреслила її хронологічні та географічні рамки, висловила особисте ставлення і зацікавленість в об’єктивному висвітленні обраної суспільної проблеми. Наголошуючи на системності впровадження такого інструменту декомунізації, як перейменування вулиць, важливості його для себе особисто і молоді в цілому, вона визначила суть досліджуваного питання так: “Наразі процес декомунізації для нас означає деколонізацію і дерусифікацію”. Текст роботи не обтяжений ідеологічними штампами, ілюстрації відповідають змісту і характеру викладеного матеріалу. Процес декомунізації розглянутий у динаміці перейменування вулиць міста Києва. Велику увагу у роботі студентка приділила Дарницькому району, де вона народилася і мешкає.