Тиждень комісії іноземної мови


Як відомо, знання мов розширює світогляд кожної людини, збільшує діапазон її можливостей, сприяє культурній, соціальній, професійній адаптації та реалізації. Але навчання – це тривалий та кропіткий процес. Як зробити його цікавим? В рамках тижня комісії іноземної мови, який проходив з 7 по 11 лютого, були проведені різноманітні заходи, направлені на популяризацію іноземної мови серед студентів різних спеціальностей ВСП «КФКТЕ НАУ». Викладачі комісії Ананьєва І.І., Бориславська Г.С., Крещанова С.Л., Мизрова А.М., Миронець Д.К. та Чепур О.О. організували онлайн-вікторини та тематичні презентації, засідання предметних гуртків, що мали на меті стимулювати у студентів мотивацію до вивчення іноземної мови та розвинути комунікативні навички в процесі практичного використання англійської мови.

Тиждень комісії іноземної мови проходив під девізом «Навчання має бути цікавим та різноманітним!» На онлайн платформах Zoom, Google Meet та Google Workspace були проведені такі тематичні заходи:

1. Quiz: How you know Great Britain / презентація та онлайн-вікторина (провела Крещанова С.Л.)

2. Discover Great Britain / тематична презентація (провела Ананьєва І.І.)

3. Quiz: London sightseeing / презентація та онлайн-вікторина (провела Бориславська Г.С.)

4. English Quiz / онлайн-вікторина (провела Чепур О.О.)

5. The history of St. Valentine’s Day / засідання предметного гуртка (провела Крещанова С.Л.)

6. St. Valentine’s Day / засідання предметного гуртка (провели Мизрова А.М., Миронець Д.К.)

Мета цих заходів – створити умови мотиваційного практичного застосування знань, умінь та навичок і надати можливість студентам побачити результативність своєї роботи. Студенти пригадали цікаві факти та поглибили свої знання з історії, географії, культури та політики Великобританії та США; ознайомилися з традиціями та святами англомовних країн.

Циклова комісія іноземної мови дякує студентам груп П-11, П-13, Д-11, Е-11, Ф-11, А-11, К-21, П-22, П-23, Е-21, Ф-21, які долучилися до проведення цих заходів!

Let us learn the English language together!