Онлайн відвідування Національного банку України


06. 05. 2022 р., не порушуючи традиції багатьох попередніх років, для студентів спеціальностей «Економіка» та «Фінанси, банківська справа та страхування» (групи Ф-21, Е-31; викладачі Анастасія Аржанцева, Інна Харченко) було проведено онлайн відвідування Національного банку України з метою урізноманітнення форм практичного навчання, ознайомлення зі специфікою роботи банківської системи України.

Під час віртуальної екскурсії в супроводі провідного фахівця НБУ Марти Косів студенти дізнались про те, які функції виконує Національний банк в цілому та за умов воєнного стану зокрема; поглибили знання про особливості грошового обігу, його захист; удосконалили навички управління власними фінансами; переглянули повну колекцію нумізматичної продукції, випущеної Національним банком України.

Особливу увагу привернула експозиція музею НБУ, що розповідає про грошовий обіг на українських землях із давніх часів до сьогодення, зокрема колекція домонетних форм грошей, античних та середньовічних монет, банкнот періоду Української Народної Республіки, радянського часу та сучасної незалежної України.

Фінансова оборона є важливою складовою загальної величної героїчної боротьби, що веде Україна сьогодні проти російських загарбників.

Онлайн екскурсія по Національному банку України.