Всесвітній день охорони праці

За ініціативою Міжнародної організації праці для привернення уваги світової спільноти до питань охорони праці та безпеки людини на робочому місці щорічно, починаючи з 2002 року, понад 100 країн світу 28 квітня відзначають Всесвітній день охорони праці.

Охорона праці відіграє важливу роль, як суспільний чинник, оскільки, якими б вагомими не були трудові здобутки, вони не можуть компенсувати людині втраченого здоров’я, а тим більше життя – те і інше дається лише один раз.

Щороку Міжнародна організація праці визначає девіз Всесвітнього дня охорони праці. В цьому році було обрано: «Формуємо разом позитивну культуру безпеки та здоров’я».

Незважаючи на складні умови воєнного стану, з метою психологічної підтримки, спілкування здобувачів освіти, був проведений міський онлайн-конкурс творчих робіт та тематичних розробок-презентацій серед здобувачів освіти та викладачів безпеки життєдіяльності та охорони праці закладів фахової передвишої освіти м. Києва.

Студенти нашого коледжу Немеровець О., Меша С., Фещенко Д., Черниш М. під керівництвом викладача спецдисциплін Бєлої В.В. взяли активну участь у конкурсі, показали відмінні здібності та знання.

Фіналістами та переможцями стали:
В номінації «Конкурс стіннівок «Очима студентів» студент групи Р-727-31 Немеровець Олексій посів 1 місце.
В номінації «Презентації до всесвітнього Дня охорони праці «Формуємо разом позитивну культуру безпеки та здоров’я» студент групи Р-710-42 Меша Сергій посів 1 місце, студент гр. Р-709-41 Черниш Микита приніс коледжу почесне 2 місце.

Вітаємо переможців конкурсу і бажаємо їм подальших успіхів і творчої наснаги!