Зустріч з викладачами кафедри «Фінансів, обліку та оподаткування» НАУ


13 травня 2022р. студенти випускних груп Е-31 та Ф-31 та викладачі комісії 051 «Економіка» та 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»: кандидат економічних наук, доцент Ігор Яровий, завідувач відділення «Економіки та машинобудування» Анастасія Аржанцева - мали нагоду бути учасниками традиційної зустрічі (цього року онлайн) з викладачами кафедри «Фінансів, обліку та оподаткування» Національного авіаційного університету – кандидатами економічних наук, доцентами кафедри Юлією Владикою, Оленою Рибак та завідувачем кафедри, доктором економічних наук, професором Тетяною Косовою.

Темою зустрічі були питання фахової престижності галузі економіки в цілому та фінансів зокрема, важливості професійних фінансово-економічних знань за умов воєнного часу. Студентів цікавили особливості вступу до Національного авіаційного університету; можливості подальшого працевлаштування у вітчизняних та європейських компаніях після здобуття вищої освіти.

Особливе зацікавлення викликав аргументований аналіз сучасного стану економіки України за умов війни, перспективи її відновлення та стабілізації, можливостей долучення до цього процесу випускників коледжу та університету.