Семінарські заняття у науково-навчальному центрі «CAMOZZI»


З 17.05.22. по 20.05.22. найкращі студенти старших курсів спеціальностей 133 «Галузеве машинобудування» та 151 «Автоматизації та комп’ютерно-інтегровані технології» пройшли навчання на семінарі в науково-навчальному центрі компанії «CAMOZZI».

Сьогодні компанія «CAMOZZI» являється надсучасним підприємством в Україні, і володіє унікальними знаннями в області застосування промислової пневмоавтоматики. Семінари компанії «CAMOZZI» відрізняються практичною спрямованістю, що розраховані на фахівців промислових підприємств, і передбачають глибоке вивчення питань, пов'язаних із проектуванням, функціонуванням, налагодженням і обслуговуванням систем промислового обладнання, побудованих на системах пневмоавтоматики.

Темами семінару були:
1. Пневматичні приводи і засоби автоматизації.
2. Електропневматичні засоби автоматизації.

В рамках семінару компанією «CAMOZZI» були проведені:
• оглядові лекції, які присвячені актуальним завданням пневмоавтоматики і мехатроніки;
• практичні завдання;
• лабораторні роботи на спеціальних стендах;
• тестування;
• дискусії.

Студенти мали можливість ознайомитися з методами стабілізації кінематичних параметрів пневмоциліндрів, мультивібраційними системами, виконати дослідження з розробки і моделювання принципових схем електропневматичного управління на стендах «CAMOZZI». Після закінчення семінару ТОВ «CAMOZZI» вручило учасникам свідоцтва встановленого зразка і подарунки.

Щиро дякуємо нашим стейколдерам за змістовне і цікаве навчання!