Кваліфікаційний державний екзамен для спеціальностей Економіка і Фінанси, банківська справа та страхування


Кваліфікаційний державний екзамен зі спеціальності - перший крок підтвердження своїх професійних компетентностей. Студенти групи Е31 (22.06.22) та студенти групи Ф31( 24.06.22) успішно склали кваліфікаційний державний екзамен. Екзамен почався урочисто, з промови Голови Державної екзаменаційної комісії Шпирко О.М, кен, доцент та Семеновоі С.М. кен, доцент, через платформу відеоконференцій Zoom.

Екзамен проходив у два етапи:
1-й етап - теоретичний (тестові завдання); оцінювання знань студентів проводились з допомогою сервісу Google Classroom.
2-й етап – практичний (письмове розв'язання комплексної фінансово- економічної ситуаційної задачі з 5-ти фахових дисциплін).

Екзамен відбувся в діловій і доброзичливій атмосфері. Екзаменаційна комісія відмітила достатньо високий рівень знань та професійних компетенцій усіх студентів випускних груп відділення Економіки та машинобудування, їх уміння самостійно аналізувати практичні проблеми та формувати правильні кроки для їх вирішення, активно використовувати набуті знання у своїй професійній діяльності, здатність розв’язувати складні фахові задачі та практичні фінансові проблеми.

Державна екзаменаційна комісія привітала випускників та особливо відмітила студентів, які здобули дипломи "з відзнакою" в групі Ф31 - Кобзар Д., Василець В., Демиденко Т; в групі Е31 Федорович Т., Федченко Д., Гуляєва М., Токарєва З., Наконечна А., Тімошіна В., Кошова Д., Мосслех Л.

Тож вітаємо наших випускників з успішним закінченням коледжу в таких складних умовах!!! Мирного вам неба, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання!! Всі викладачі випускової комісії спеціальностей 051 Економіка та 072 Фінанси, банківська справа та страхування сердечно бажають вам оптимізму, наполегливості, не зупинятися на досягнутому, продовжувати освіту за покликом, вдалого працевлаштування, успіхів на професійному шляху в нашій рідній Україні, яка тепер потребує вашої допомоги у відновленні економіки!!!