Захист дипломних проєктів випускників спеціальностей «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» і «Галузеве машинобудування»


Із 23 до 28 червня 2022 р. на відділенні «Економіка та машинобудування» відбулася знаменна подія – захист дипломних проєктів випускників спеціальностей «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» і «Галузеве машинобудування». Саме робота над написанням дипломних робіт, їх захист є показником не тільки якості знань, здобутих студентами під час навчання в коледжі, рівня їх фахових умінь і навичок, а й свідченням готовності молодого спеціаліста до виконання професійних обов’язків, здобуття вищої фахової освіти, сформованості активної громадянської позиції.

Цього року захист дипломів проходив за особливих обставин воєнного стану, коли нашим співвітчизникам зі зброєю в руках доводиться захищати Україну, відстоювати її суверенність. Тому саме згуртованість студентського та викладацького колективів, усвідомлення державної важливості справи забезпечили результативність захисту дипломних прєктів: з 22 студентів спеціальності «Галузеве машинобудування» 19 захистили проєкти на «відмінно» та «добре» (100% абсолютна успішність, 86% якісна успішність); з 16 студентів спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» - 14 студентів (100% абсолютна успішність, 88% якісна успішність). Дипломи з відзнакою отримали Яцюченко Роман, Лаврівський Ілля, Карнда Вадим, Щербань Олексій.

Члени екзаменаційної комісії відзначили актуальність тем дипломних проєктів, їх практичне спрямування, фахову зацікавленість студентів, їх усвідомлене ставлення до майбутньої професійної діяльності. Треба зазначити, що саме спеціалісти з автоматизації виробництва та машинобудування вкрай необхідні в усіх галузях народного господарства як у мирний, так і у воєнний час, а особливо в період відбудови України після Перемоги.

Бажаємо всім нашим випускникам успішної професійної реалізації, здійснення життєвих мрій, а головне – Перемоги українського народу над лютим ворогом! Миру на рідній землі!

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!