Вручення дипломів на відділенні Комп'ютерної інженерії


7 та 8 липня 2022 року групи К-711-41 та К-712-42 (відділення “Комп'ютерна інженерія”) отримали довгоочікувані дипломи молодшого спеціаліста.

Ці студенти мають загартований дух, сталеву витримку і гострий розум, адже пройшли випробування не лише карантином, але й війною і в ім’я правди та перемоги вони все одно навчалися, проводили дослідження, здавали іспити та захищали курсові та дипломні проекти, вони отримували знання, які їм стануть міцним підґрунтям на все життя та будуть допомагати як у професійній сфері так і в буденному житті.

Відчуваючи допомогу викладачів та підтримку одногрупників, хлопці й дівчата зрозуміли, що ці роки навчання в Київському фаховому коледжі комп’ютерних технологій та економіки Національного авіаційного університету ніколи не забудуть.

Ми пишаємось нашими випускниками та їхніми досягненнями!

Хай вам щастить!

Низько вклоняємося та дякуємо нашим воїнам-захисникам, які зараз боронять незалежність та суверенітет нашої держави та дозволяють нам тримати міцний освітній фронт і проводити заходи вручення дипломів – такий надзвичайно важливий етап у житті кожного студента!

Все буде Україна!

Група К-711-41


Група К-712-42