Вручення дипломів на відділенні Економіка та машинобудування


14.07.22 в славетному коледжі відбувся випуск фахових молодших бакалаврів і молодших спеціалістів спеціальностей 051 Економіка та 072 Фінанси, банківська справа та страхування. 40 випускників отримали дипломи, з них 11 дипломів з відзнакою. Така подія – це справжнє свято для адміністрації коледжу, викладацького складу коледжу та студентів в цей нелегкий час, адже є підсумком плідної співпраці, професійних досягнень, незабутніх емоцій та безцінного досвіду. Це унікальний випуск, адже цього року випускається багато креативних, розумних, талановитих студентів.

Випускників коледжу вітали зав відділенням Аржанцева А.М. та викладачі випускової комісії Гальмакова Н.Б., Харченко І.Г. Вони наголосили, що коледж пишається досягненнями наших студентів та побажали їм вдалих рішень та професійних злетів і наголосили, що двері коледжу завжди відчинені для них.

Випуск відбувся в святковій атмосфері. Свято було наповнене посмішками та приємними емоціями!

Шановні наші випускники! Бажаємо, щоб отриманий диплом став для вас не лише документом про освіту, здобутим в одному з кращих коледжів України, але й ключиком, що відчинятиме будь-які двері на шляху до вашої професійної мети!