День Незалежності України


24 серпня 1991 року відбулось проголошення Акту незалежності України. Сьогодні, 31 рік потому, незламний український народ платить надвисоку ціну за збереження незалежності нашої Держави. Платить кров'ю, платить життями найкращих синів і доньок України, платить зруйнованими долями і містами, гіркими слізьми та нескінченними молитвами.

Усіх нас зараз об'єднує ВІРА - віра в Перемогу, віра в ЗСУ, віра в побратимів і посестер, віра в Україну та її майбутнє. Ми достеменно знаємо, якою хочемо бачити нашу країну після війни, ми точно знаємо, що робитимемо для цього і ми напевно знаємо, що відтепер День Незалежності України для всіх нас перестав бути просто "додатковим вихідним у серпні".

Усіх нас зараз веде вперед НАДІЯ - надія дочекатись найдорожчих з фронту, надія на щасливе завтра, надія повернутись додому, надія якнайшвидше здолати ворога, надія на плече побратима, надія на влучний постріл, надія на допомогу волонтерів.

Усім нам зараз надає сили ЛЮБОВ - любов до Батьківщини, любов до своєї землі, любов до своєї мови, до свого дому, до своєї сім'ї, любов до ближнього, любов до життя.

Усіх нас зараз загартовує ЛЮТЬ - лють до загарбників, котрі вдерлися до наших домівок, лють на ворога, який нищить наші міста і села, лють на кожну ворожу ракету, що летить у нашому небі, лють за кожен злочин, вчинений російськими покидьками на нашій землі.

Усім нам зараз вказує шлях ПАМ'ЯТЬ - пам'ять про нашу історію, пам'ять про славетних українських героїв минулих поколінь, пам'ять про нашу тисячолітню культуру, пам'ять про величні перемоги і гіркі поразки нашого народу на шляху до незалежності України.

Кожен з нас зараз робить власний внесок у майбутнє України, її свободу, єдність і незалежність. Сьогодні у страшному горнилі війни гартується НАЦІЯ - нація гордих, незламних, відчайдушних, сильних і незалежних українців.

Слава Україні!
Героям Слава!
Слава Нації!
Смерть ворогам!
Україна - понад усе!