Педагогічна рада коледжу - 2022


26 серпня 2022 року відбулось традиційне серпневе засідання педагогічної ради ВСП КФККТЕ НАУ.

На розгляд було винесено питання:

1. Затвердження складу педагогічної ради. Обрання секретаря педагогічної ради.

2. Про початок 2022-2023 навчального року та особливості організації освітнього процесу в умовах воєнного стану.

3. Про підсумки вступної кампанії 2022-2023: позитивні та негативні аспекти.

4. Безпека життєдіяльності учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану та алгоритм дій викладачів у разі увімкнення сигналів тривоги.

5. Затвердження Комплексного плану національного виховання студентів у 2022-2023 навчальному році.

Розпочав засідання педагогічної ради директор коледжу Зіатдінов Ю.К. про підсумки діяльності педагогічного колективу в 2021-2022 навчальному році та завдання на 2022-2023 навчальний рік, привітав колектив з початком нового навчального року, передав вітальні слова і побажання ректора НАУ.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Майдан А.В. доповів про особливості організації освітнього процесу в умовах воєнного стану та сконцентрував увагу на концептуальних основах діяльності в 2022-2023 навчальному році.

Директор коледжу та відповідальний секретар приймальної комісії коледжу Пархоменко Н. М. доповіли детально про хід вступної кампанії на денну форму навчання в цьому році, її особливості та недоліки.

Михалевич В.М. розповів про безпеку життєдіяльності учасників процесу в умовах воєнного стану та алгоритм дій викладачів у разі увімкнення сигналів тривоги. Наголосив щодо проведення інструктажів з ТБ та БЖД зі студентами.

Бєловол В.В. розповіла про формування самоствердження та презентації у розрізі цифрових інформаційних освітніх ресурсів. Сформувала напрямок розвитку сайту на період 2022-2023 рр.

Директор коледжу Зіатдінов Ю.К. завершив засідання педагогічної ради, побажав міцного здоров’я та успіхів у педагогічній справі.