Зустріч з першокурсниками


30 та 31 серпня 2022 р. коледж гостинно прийняв до студентських лав першокурсників, які ще вчора були абітурієнтами. Студенти познайомилися з одногрупниками, кураторами, завідувачами відділень, членами студентського самоврядування.

Під час зустрічі представники адміністрації та викладачі, привітавши студентів, розповіли про внутрішній розпорядок за умов воєнного стану; особливості навчання та його перспективи, особливу увагу звертаючи на важливість здобуття фахової передвищої освіти, що забезпечує реалізацію інтелектуальних та креативних здібностей здобувачів освіти, дає перспективи майбутньої професійної кар’єри.

Саме такі зустрічі надзвичайно важливі, адже, зважаючи на онлайн-формат навчання, дають студентам і викладачам відчуття єдності, взаємопідтримки.

Учасники зустрічей висловлювали щиру вдячність нашим мужнім Героям – воїнам ЗСУ, територіальним оборонцям, волонтерам, завдяки щоденним подвигам яких розпочався новий навчальний рік і тисячі українських учнів і студентів мають можливість здобувати освіту.

Бажаємо першокурсникам мирного неба, здійснення мрій, незабутніх студентських років, а головне – ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ!

Слава Україні!
Героям Слава!