З Днем працівників освіти!


Восени Україна відзначає День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Цьогоріч свято 2 жовтня не таке урочисте, а тривожне, адже колишні учні і студенти, а також викладачі із зброєю в руках захищають рідну країну від лихого, підступного ворога.

Але усе одно ми вітаємо наших прекрасних та рідних викладачів з Днем працівників освіти!

Ви вносите визначальний вклад у розвиток України, формуєте нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.

Ми схиляємо голови перед мудрістю і жертовністю освітянина – учителя, вихователя, викладача, майстра, зусиллями якого твориться майбутнє нашого краю, всієї нашої держави.

Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. Впевнені, що ви й надалі докладатимете зусиль задля утвердження заможної, духовно багатої України.

Бажаємо щастя та здоров'я, невгасного запалу та натхнення у вихованні українського студентства.. ВИ ВОЇНИ СВІТЛА, БО ВИ ВЧИТЕЛІ!