З Днем захисників і захисниць України


233-й день жорстокої повномасштабної війни, яку розпочала росія на території незалежної, суверенної України… 233-й день і тисячі днів до цього українці виборюють незалежність нашої держави, захищають рідну землю та її кордони, наше життя… Тому сьогодні, 14 жовтня, ми щиро вітаємо всіх із Днем захисників і захисниць України - зі святом мужності, честі, доблесті, незламності національного духу!

Це свято подяки чоловікам і жінкам - усім нашим захисникам, а також тим, хто своїми самовідданими вчинками так чи інакше допомагає Україні, дає своєму народові віру в мирне майбутнє, ПЕРЕМОГУ.

14 жовтня, День святої Покрови Пресвятої Богородиці, ще з козацьких часів був особливим для захисників Вітчизни, символізував багаті й славні традиції українського народу, упродовж століть тісно пов’язувався з ідеями захисту від ворогів. Волелюбне козацтво зі зброєю в руках боронило свою Вітчизну та віру, а тепер уже покоління наших сучасників зі зброєю в руках захищає свободу та незалежність України.

Найщиріші вітання всім воїнам, які мужньо захищають суверенітет, територіальну цілісність нашої держави, мир та спокій українського народу.

Бажаємо нашим захисникам міцного здоров’я, незламної волі, сили духу, плідної праці на благо української держави, успіхів на передовій, благополуччя родинам, а головне ПЕРЕМОГИ!