Тиждень випускової комісії 133 Галузеве машинобудування та 151 Автоматизація та компютерно-інтегровані технології


В рамках тижня випускової комісії 133 Галузеве машинобудування та 151 Автоматизація та компютерно-інтегровані технології 15 листопада 2022 року був проведений урок-семінар під гаслом «Формуємо разом позитивну культуру безпеки та здоров’я», на якому студенти продемонстрували свої роботи по темі та змагалися за кращу роботу.

Активними учасниками семінару стали студенти: Вербіцький А., Хиля Л., Неук Д., Алейнікова М., Калужських В., Косяковська І., Сергійчук Р., Соколюк К., Соловар.Ю., Федосій А.. Група студентів підготувала та записала відеоролик. Пізнавальними й змістовними були презентації: «Гідна робота – це безпечна робота», «Виробничий травматизм», «Мікроклімат виробничих приміщень», «Пожежна безпека», «Електробезпека», «Виробниче освітлення».

Викладачі випускової комісії відзначили найактивніших студентів:

I місце – Хвиля Ліда, яка брала участь у відеоролику та підготувала чудову презентацію «Виробничий травматизм»;

II місце – Вербіцький Артем, який брав участь у відеоролику та займався монтажем його;

III місце – Неук Даніїл, який брав участь у відеоролику та підготував презентацію «Електробезпека».


Висловлюємо щиру подяку всім, хто долучився до організації конкурса та талановитим учасникам за велику плідну роботу. Викладацький колектив випускової комісії 133 Галузеве машинобудування та 151 Автоматизація та компютерно-інтегровані технології.