5 грудня - Міжнародний день волонтерів в ім'я економічного і соціального розвитку

Волонтерство – це добровільний вибір, що відображає особисті погляди і позиції, це активна участь громадянина у житті суспільства, що виражається, як правило, у спільній діяльності у межах різного роду асоціацій. Волонтерська діяльність сприяє самореалізації, особистісному росту, саморозвитку особистості, успішній соціалізації, допомагає одержувати навички взаємодопомоги та взаємопідтримки та має суспільно корисний характер.

Міжнародний день волонтера щороку відзначається 5 грудня. Його було започатковано ще 1985-му році на 40-й сесії Генеральної Асамблеї ООН, яка у спецiальнiй резолюції запропонувала урядам відзначати 5 грудня як ,,Міжнародний день волонтерів в ім'я економічного і соціального розвитку". Напрями волонтерської діяльності є дуже різноманітними: від надання допомоги Збройним Силам України, сприяння проведенню заходiв національного та мiжнародного значення, пов'язаних з організацією спортивних, культурних, молодіжних тa iнших видовищних i громадських заходiв до надання допомоги особам, які через свої фiзичні або інші вади обмежені в реалізації своїх прав і законних інтересів, надання допомоги, пов'язаної із захистом та рятуванням тварин.

В умовах військової агресії російської федерації проти України волонтерська допомога, зокрема, населенню та Збройним силам України є неоціненною.

Колектив та студентська спільнота ВСП «Київський коледж комп’ютерних технологій та економіки» НАУ дякує усім та кожному хто надає безкорисну допомогу тим хто цього потребує.