Тиждень випускової комісії спеціальностей 051 Економіка та 072 Фінанси, банківська справа та страхування

13 грудня 2022 року згідно з програмою проведення Тижня випускової комісії спеціальностей 051 Економіка та 072 Фінанси, банківська справа та страхування було проведено конкурсну презентацію звітів з Фахового тренінгу здобувачів освіти групи Е-31.

Цього року умови проходження фахового тренінгу, звісно, не найкращі, але групі Е-31 вдалося показати достатньо високі результати своєї роботи. Під час цієї практичної підготовки головним завданням було створення віртуального підприємства , розробка його виробничої програми з детальними розрахунками собівартості, ціни, прибутку та рентабельності, складання штатного розпису, розрахунок місячного фонду зарплати для створеного підприємства і зарплати особисто кожному робітнику, створення рекламного контенту, сайту підприємства тощо.

Фаховий тренінг було проведено протягом місяця і, традиційно, в кінці цієї практики здобувачі освіти здають звіт і презентацію. Найкращі презентації на розгляд глядачів представили:
- Андрощук Руслан і Райзер Таня із смачними італійськими рецептами піци;
- Задранівська Злата – порадувала смаколиками – кексами для гарного настрою;
- Акімова Анастасія та Анна Качко створили моделі військової форми для наших славних воїнів ЗСУ;
- Якубовська Анастасія та Рижук Яна відкрили фірму з виробництва зручної і такої необхідної зараз термобілизни для військових;
- Гресь Нікіта створив модель – комплект надтеплої куртки та шапки, що у прийдешню зиму 2022-2023 є дуже актуальним;
- Малявка Андрій попіклувався про випуск комп’ютерів, що є дуже актуальним в наш час в умовах он-лайн навчання та дистанційної роботи на підприємствах.

З метою наступності поколінь та передачі досвіду кожного року на такий захід випускова комісія запрошує групи 2 курсу. Цього року було запрошено здобувачів освіти групи Е-21, які підвели підсумки презентаціям, відмітили їх гарну підготовку.

На презентації були також присутні:
- Аржанцева А.М.- зав.відділенням «Економіка і машинобудування», викладач випускової комісії;
- Харченко І.Г. – керівник групи Е-31, викладач випускової комісії;
- Гальмакова Н.Б. – керівник Фахового тренінгу, голова випускової комісії.

Викладачі випускової комісії дуже вдячні здобувачам освіти груп Е-31 та Е-21 за участь у презентації звітів з Фахового тренінгу та радість спілкування з такими талановитими майбутніми фахівцями!