Тиждень випускової комісії спеціальностей 051 Економіка та 072 Фінанси, банківська справа та страхування

15 грудня 2022 року згідно з програмою проведення Тижня випускової комісії спеціальностей 051 Економіка та 072 Фінанси, банківська справа та страхування було проведено першу, але не останню у цьому навчальному році, он-лайн зустріч викладачів випускової комісії, колишніх випускників – економістів та фінансистів а також здобувачів освіти 3 курсу : група Е-31 та Ф-31.

Метою такого спілкування є питання подальшого навчання, працевлаштування, кар’єрного росту наших випускників, а також це є логічним доповненням та продовженням постійного спілкування у соцмережах між викладачами випускової комісії та випускниками.

Колишні випускники розповіли про своє подальше навчання , при цьому дали високу оцінку тим знанням, які вони отримали в коледжі, подякували викладачам, передали слова вдячності всьому педагогічному колективу. Також зав’язалася жвава дискусія з нашими третьокурсниками на тему старанності під час навчання.

На жаль, зустріч було обмежено в часі, але ділове та, водночас, душевне спілкування було дуже цікаво для всіх учасників.

Викладачі випускової комісії дуже вдячні всім, хто був з нами!!!