Тиждень комісії іноземної мови. Навчання має бути цікавим та різноманітним!

Як зробити навчання цікавим? В рамках тижня комісії іноземної мови, який проходив з 13 по 17 лютого, були проведені різноманітні заходи, направлені на популяризацію іноземної мови серед студентів різних спеціальностей ВСП «КФКТЕ НАУ». Викладачі комісії організували онлайн-вікторини та тематичні презентації, відкриті заняття, засідання предметних гуртків, що мали на меті стимулювати у студентів мотивацію до вивчення іноземної мови та розвинути комунікативні навички в процесі практичного використання англійської мови.

Тиждень комісії іноземної мови проходив під девізом «Навчання має бути цікавим та різноманітним!» На онлайн платформах Zoom, Google Meet та Google Workspace були проведені такі тематичні заходи:

  1. Quiz: How you know Great Britain / онлайн-вікторина (провела Крещанова С.Л.)
  2. Quiz: Speaking over the phone / презентація та онлайн-вікторина в рамках проведення відкритого заняття (провела Бориславська Г.С.)
  3. Quiz: History of Ukraine / онлайн-вікторина (провела Чепур О.О.)
  4. The history of St. Valentine’s Day / засідання предметного гуртка (провела Крещанова С.Л.)
  5. St. Valentine’s Day / засідання предметного гуртка (провели Чепур О.О., Мизрова А.М.)

Мета цих заходів – створити умови мотиваційного практичного застосування знань, умінь та навичок і надати можливість студентам побачити результативність своєї роботи. Студенти пригадали цікаві факти та поглибили свої знання з історії, географії, культури і політики України, Великобританії та США; ознайомилися з традиціями та святами англомовних країн.

Циклова комісія іноземної мови дякує студентам груп П-11, П-12, К-11, Ф-11, Р-12, П-21, П-24, які долучилися до проведення цих заходів!

Let us learn the English language together!