Рік незламності!
Разом до ПЕРЕМОГИ!

24 лютого 2022 рік, вся країна о п’ятій ранку прокинулась одночасно від гучних вибухів... Новини, сигнали повітряної тривоги, тривожні валізи, сльози, невідомість, залізниця, оголошення військового стану і вибухи, сильні та потужні вибухи!..

Молитва, спалена дотла "Мрія", знищені будівлі, ночі без сну, перші новонароджені у метро та бомбосховищах і наші безстрашні ВОЇНИ!!! Це був початок кривавої війни, боротьби за свободу та незалежність!

Нестримна лють, бажання помсти та цілодобові молитви за нашу Україну, "Привид Києва", нова фраза від бійця зі Зміїного, щоденні звернення Президента, ТРО, ЗСУ, Волонтери, країни що зустрічають наших біженців та допомагають нам зброєю - це початок зародження віри! Віри у те що ми витримаємо все, відіб’ємо, переможемо ворога і навіки попрощаємося з росією, яка щоденно брехала, нав`язувала свою вигадану історію та вбиває українців!

І ось минув рік! Рік незламності та супротиву, однієї спільної мрії, щосекундної боротьби!

Ми дякуємо кожному, хто не здався, хто продовжує боротись. Ми сильні! Ми вільні! Ми довели, що для України свобода - це найголовніша цінність.

Дякуємо Захисникам, Волонтерам, Медикам. Дякуємо усім Країнам, які допомагають нашій Ненці! Дякуємо кожному, хто робить будь-яку дрібницю для нашої спільної перемоги і свободи.

Шрами болять, але ми продовжуємо стояти і захищатись, виборюючи своє право на незалежність і свободу всупереч усім незгодам. Україна не зрадить своїм інтересам та продовжуватиме боротьбу за повернення територіальної цілісності.

Всі ми чекаємо на найшвидшу перемогу, яка обов'язково буде!!!

Слава ЗСУ!

Слава героїчному народу України!

Слава Україні!

Героям слава!