Семінарські заняття у науково-навчальному центрі «CAMOZZI»

Уже стало традицією: щорічно в рамках співпраці з Компанією КАМОЦЦІ проходження семінарського навчання викладачами випускової комісії спеціальностей 133 “Галузеве машинобудування”, 151 “Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології” та здобувачами освіти коледжу. Тож і цьогоріч з 14 до 17 лютого 2023 року учасниками семінару на тему «Пневматичні та електропневматичні засоби автоматизації», що проходив у навчальному центрі КАМОЦЦІ, були й наші викладачі, студенти.

Компанія КАМОЦЦІ володіє унікальними знаннями в галузі застосування промислової пневмоавтоматики, якими ділиться з нашими викладачами та майбутніми фахівцями.

Участь у семінарі дала можливість викладачам спеціальних дисциплін Андрію Сороченку та Ірині Полющенко сформувати фахові компетенції при керуванні пневмоприводами за допомогою програмованих логічних контролерів Siemens 412 та Omron; розглянути останні інженерні рішення застосування вакуумної техніки на підприємствах, підготовки стисненого повітря для різних галузей промисловості.

Семінар проводили Валентин Туфенчі (фахівець технічного відділу Компанії), Анна Зубович (методист навчального центру), Людмила Кривопляс-Володіна (керівник центру, доктор технічних наук, професор Національного університету харчових технологій).

Здобувачі освіти мали можливість вивчити принципи роботи вбудованих демпферів, основні способи керування пневмоприводами, принципи побудови схем керування із різними умовами роботи; на стендах виконували розробку, моделювання й дослідження різних принципових схем в галузі пневмоавтоматики і електропневматики.

Під час семінару стейкхолдери дали слушні рекомендації щодо вибіркових компонентів ОПП, надали рецензії до ОПП, внесли свої пропозиції.

По завершенню навчання всі учасники семінару отримали свідоцтва Компанії.

Щиро дякуємо керівництву Компанії КАМОЦЦІ, керівнику навчального центру Людмилі Кривопляс-Володіній за можливість навчатися, переймати професійний досвід у світового лідера з пневматичних технологій.

Семінарські заняття у науково-навчальному центрі «CAMOZZI»