Студентський проєкт - "Нейромережні технології" (в рамках тижня циклової комісії "Комп'ютерної інженерії")

Початок цього тижня відзначається важливою подією! У понеділок стартує робота комісії, яка займається підготовкою фахівців з комп'ютерної інженерії. Це дуже важлива ініціатива, яка допоможе забезпечити якість освіти та підвищити рівень професійної підготовки фахівців в цій сфері.

Такі ініціативи сприяють розвитку комп'ютерної інженерії як галузі, та забезпечують високу якість освіти для тих, хто прагне розвиватися у цій сфері.

Нехай цей тиждень стане початком нових звершень, а вивчення комп'ютерної інженерії стане ще цікавішим та привабливішим для багатьох молодих людей.

Тож розпочнемо тиждень комісії з хвилюючої новини зі світу студентських творчих проєктів! На світ з'явилось захоплююче відео, яке об'єднало два дивовижних світи - креативне мистецтво та сучасні технології.

Студент-автор: Микола Ющенко з групи К-746-22, збираючи креативну команду з технічних експертів, зняв унікальний ролик, де разом з актором: Богданом Прокопцем, гітаристом, студентом першого курсу Академії мистецтв імені Павла Чубинського, розповідають про нейромережі, а Frontend developer Ющенко Ольга, яка працює в компанії Trinetix детально пояснює про роботу Chat GPT.

Запрошуємо Вас до перегляду.

Проект реалізовано в рамках вивчення дисципліни Вступ до спеціальності, викладач: Віолетта Бєловол.