День НАУки –11.04.2023

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти, студентів коледжів, вихованців закладів позашкільної освіти та учнів-членів Малої академії наук України долучитися до Дня НАУки наукової школи управління і розвитку транспортних систем.

День НАУки відбудеться – 11.04.2023 року о 14:00 в режимі онлайн на платформі Zoom. Організатори: Навчально-науковий інститут розвитку освіти спільно з Факультетом транспорту, менеджменту і логістики НАУ. Участь у заході безкоштовна.

Тема наукової зустрічі «Використання SMART механізмів в сучасних умовах розвитку транспортних технологій в авіаційних системах». Невпинне зростання інтенсивності інформаційних потоків та збільшення їх обсягів потребує індивідуального підходу до формування формули компетенцій майбутніх фахівців у сфері формування та реалізації технологій авіаційного транспорту. Саме рекомендований до освоєння майбутніми фахівцями механізм Smart Transportation надає їм унікальний блок знань з: формування та впровадження інтелектуальних транспортних і логістичних систем, які забезпечують моніторинг і управління транспортними процесами в даній сфері, дозволяють контролювати оплату за надані транспортні послуги, реагувати на надзвичайні ситуації в умовах існуючих криз, які сформовані широким спектром ризиків характерних для сучасного соціо-технічного середовища. Все це підкреслює актуальність механізму Smart Transportation, який пропонується для презентації.

Доповідач – Лямзін Андрій Олександрович, професор кафедри організації авіаційних робіт та послуг Факультету транспорту, менеджменту і логістики НАУ, доктор технічних наук.

Реєстрація для учасників заходів обов’язкова за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1FJumC7sE9oX3hSQw13B6R_f1sbLxi0n-t_4yuWOnjt8/edit

Підключитися до конференції: https://us02web.zoom.us/j/82252430267?pwd=TDV6UG9MaG1TbE5JMTFDVzZzVHhiQT09

Ідентифікатор конференції: 822 5243 0267

Код доступу: 258570

Чекаємо на зустріч з вами!

Наші контакти: м. Київ, Національний авіаційний університет, проспект Любомира Гузара, корпус 8а, Центр допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді ННІРО НАУ, тел. (044) 406-74-15 https://bit.ly/2MNOudK

E-mail: pk@nau.edu.ua, iro@npp.nau.edu.ua

сайт НАУ: https://nau.edu.ua/

сайт ННІРО: http://iro.nau.edu.ua/