Знов на заняття…

Три тижні здобувачі освіти групи Е-743-21 провели в незвичному режимі….Вперше вони спробували зануритися в свою майбутню професію завдяки проходженню Фахової ознайомлювальної практики (ФОП) під керівництвом викладачів Гальмакової Н.Б та Карачун Л.І.

Група за півтора роки навчання показала неабиякі прагнення та здібності до засвоєння знань, здобула репутацію справжніх сучасних здобувачів освіти, не зважаючи на реалії сьогодення. Цього семестру згідно освітньо-професійній програмі група почала вивчати спеціальні, професійні освітні компоненти, і ось всередині семестру з’явилася нагода застосувати нові базові знання під час ФОП.

Практика проходила в двох паралельних напрямках:
1) хлопчики та дівчата поєдналися по двоє-троє і, в теорії, «відкрили» своє віртуальне підприємство, дослідили попит на свою продукцію, ринок, конкуренцію, канали збуту тощо;
2) і, практично, за допомогою комп’ютерної програми визначили графіки виробництва та збуту продукції, фінансові результати, в тому числі графік прибутку тощо.

Майже половина групи виявила бажання проходити практику оф-лайн, в аудиторії. Це ще більше сприяло «живому» спілкуванню, якого так не вистачає нам всім вже четвертий рік, зміцненню дружніх стосунків.

Результати ФОП були оприлюднені на он-лайн презентації звітів з практики, на яку було запрошено здобувачів освіти групи Е-757-11. На відділенні Економіка та машинобудування стало вже традицією проводити такі зустрічі між курсами одної спеціальності.