День НАУки – 11.05.2023

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти, студентів коледжів, вихованців закладів позашкільної освіти та учнів-членів Малої академії наук України долучитися до Дня НАУки наукової школи управління і розвитку транспортних систем.

День НАУки відбудеться – 11.05.2023 року о 14:00 в режимі онлайн на платформі Zoom. Організатори: Навчально-науковий інститут розвитку освіти спільно з Факультетом транспорту, менеджменту і логістики НАУ. Участь у заході безкоштовна.

Тема зустрічі «Наукові основи організації перевезень та управління на транспорті як рушій економіки». У світі щорічно послугами авіаційного транспорту користуються близько 4 млрд. осіб. Подорож повітряним транспортом стає повсякденною звичкою для пересування між країнами, містами у сучасному світі. Понад третина світового товарообігу перевозиться за допомогою повітряного транспорту, що вимагає підготовки якісно нових фахівців. Авіаційний транспорт має важливе значення для розвитку міжнародного туризму, пропонуючи пасажирам найбільш комфортну, безпечну та швидку доставку в різні куточки світу, але крім цього є незамінною складовою функціонування безперебійних ланцюгів постачань у багатьох галузях економіки. Особливістю підготовки за ОПП «Організація перевезень і управління на транспорті (повітряному)» є унікальне поєднання природничо-технічних, економічних та професійних дисциплін із сучасними інформаційними системами, науковими новаціями та технологіями. Програма розроблена у тісному співробітництві з партнерами, які є ключовими учасниками авіаційної галузі України.

Лектор – Литвиненко Сергій, доцент кафедри організації авіаційних перевезень ФТМЛ НАУ, к.екон.н., доцент.

Реєстрація для учасників заходів обов’язкова за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1FJumC7sE9oX3hSQw13B6R_f1sbLxi0n-t_4yuWOnjt8/edit

Підключитися до конференції: https://us02web.zoom.us/j/86342824124?pwd=SmFCc3NNY1JaTlFTcTdiQ3dsQzlFZz09

Ідентифікатор конференції: 863 4282 4124

Код доступу: 499506

Чекаємо на зустріч з вами!

Наші контакти: м. Київ, Національний авіаційний університет, проспект Любомира Гузара, корпус 8а, Центр допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді ННІРО НАУ, тел. (044) 406-74-15 https://bit.ly/2MNOudK

E-mail: pk@nau.edu.ua, iro@npp.nau.edu.ua

сайт НАУ: https://nau.edu.ua/

сайт ННІРО: http://iro.nau.edu.ua/