Школа молодого викладача

Педагогічна ініціатива і творчість є невід'ємними складовими освітнього процесу. Саме це питання було розглянуто на засіданні «Школи молодого викладача», яке відбулося у коледжі 30 травня 2023 року.

Своїми міркування про педагогічну творчість як основу формування педагогічної майстерності викладача було представлено в презентаціях викладачів Бориславської Г.С., Курінної Т.В., Терентьєва О.В., Бачиш О.М.

З метою покращення настрою та психоемоційного розвантаження, для зняття психологічного стресу, формування внутрішнього ресурсу та наповнення відбулося арт-терапевтичне заняття із учасниками «Школи молодого викладача».

Були використані методики: МАК та мандалотерапія, кольоротерапія. Слухачі познайомилися із метафоричними картами, заглибилися в себе і свої відчуття, наповнилися позитивною енергією.

Для відчуття єдності та спільноти, розуміння і відчуття своєї ролі, значимості слухачі школи створили спільну «солодку мандалу».

Учасники мали можливість ознайомитися із теорією кольорів, заглибилися у внутрішні відчуття кольору та зустрілись із своїм дитячим Я.

Бажаємо, Вам, творчих успіхів!