Вручення дипломів випускникам спеціальностей 051 "Економіка" та 072 "Фінанси, банківська справа та страхування"

12 червня 2023р. у Коледжі відбулася хоч і традиційна, але довгоочікувана урочиста подія вручення дипломів фахових молодших бакалаврів майбутнім економістам та фінансистам – одним з првідних спеціалістів галузі господарської діяльності кожного підприємства зокрема, народного господарства країни в цілому.

Здобуваючи передвищу освіту в надскладний час воєнного стану, наші випускники виявляли не тільки сумлінне ставлення до навчання, а й непереборне бажання здобутими знаннями долучитися до загальнонаціональної справи внеску кожного в підтримку економіки України, її відбудови після ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ.

З щирими словами привітань до випускників звернулися директор Юрій Зіатдінов, заступник директора Віолетта Бєловол, завідувач відділення Анастасія Аржанцева, викладачі Наталія Гальмакова та Інна Харченко, голова студентської ради Марина Молибога. Переконані, що наші випускники гідно пронесуть по життю звання випускника ВСП КФКТЕ НАУ, реалізують себе як висококваліфіковані спеціалісти, зроблять значний внесок у розбудову рідної України!

Випускники коледжу висловлюють особливу подяку студентському самоврядуванню за організацію заходу.