ОГОЛОШЕННЯ про вибори представників з числа інших штатних працівників, які не є педагогічними (науково-педагогічними) працівниками для участі в рейтинговому голосуванні з метою обрання директора Коледжу

Шановні співробітники! У жовтні 2023р. відбудуться вибори директора Коледжу. Представники з числа інших штатних працівників, які не є педагогічними (науково-педагогічними) працівниками, також матимуть можливість долучитися до цієї події.

З числа інших штатних працівників, які не є педагогічними (науково-педагогічними) працівниками Коледжу необхідно обрати 9 кандидатур, які під час обрання директора Коледжу братимуть участь у голосуванні.

Процес виборів і підготовки до них відбуватиметься в два етапи:

  • 14.09.2023р. о 10:00 у читальній залі Коледжу відбудуться збори штатних працівників на яких працівники пропонуватимуть кандидатури представників з свого числа інших штатних працівників, які не є педагогічними (науково-педагогічними) працівниками для участі у рейтинговому голосуванні для обрання кандидатів , які братимуть участь у рейтинговому голосуванні на посаду директора Коледжу;
  • 22.09.2023р. у Коледжі відбуватиметься голосування за представників з числа інших штатних працівників, які не є педагогічними (науково-педагогічними) працівниками, у результаті якого буде обрано дев’ять представників .

Запрошуємо вас долучитися до цієї важливої події, приєднуватися до зустрічей у визначений час.

Організаційний комітет з проведення рейтингового
голосування на посаду директора ВСП «Київський фаховий коледж
комп’ютерних технологій та економіки НАУ»