Вибори директора Коледжу: здобувачі освіти на шляху демокрадичного волевиявлення

У жовтні 2023 року відбудеться довгоочікувана подія - вибори директора Коледжу. Цього разу в них беруть участь не лише викладачі та адміністрація, а й студенти, які отримають можливість визначити майбутнє свого закладу освіти.

Студентське самоврядування Коледжу активно готується до цієї важливої події. Так 11.09.2023р. були проведені загальні онлайн-збори, де були визначені представники з числа здобувачів освіти, які увійдуть до складу студентської виборчої комісії. Ця комісія буде відігравати вирішальну роль у забезпеченні чесного та прозорого виборчого процесу.

Студентська виборча комісія має важливу місію: організувати та провести вибори представників із числа студентів, які будуть брати участь у рейтинговому голосуванні за кандидатуру на посаду директора Коледжу; вони відповідають за важливий етап виборчого процесу, забезпечуючи його справедливість та дотримання всіх правил відповідно до чинного законодавства.

Здобувачі освіти, очолені студентським активом, слідкують за розвитком подій та готуються до виборів. Упевнені, що це шанс унести позитивні зміни до навчального процесу та позанавчального життя Коледжу. Кожен студент матиме можливість обрати кандидатів, які найкраще відображають його інтереси та бажання.

Вибори директора Коледжу обіцяють стати подією, що об'єднає всю спільноту закладу освіти, будуть прозорими та демократичними. Студентське самоврядування, заступник директора Віолетта Бєловол та члени організаційного комітету закликають усіх учасників освітнього процесу Коледжу виявити свою активну громадянську позицію – узяти участь у виборчій кампанії!