Онлайн засідання міського методичного об’єднання викладачів української філології та викладачів документознавчих дисциплін ЗФПО м.Києва

18 жовтня 2023 року відбулося онлайн засідання міського методичного об’єднання викладачів української філології та викладачів документознавчих дисциплін ЗФПО м.Києва, на якому було розглянуто та обговорено актуальні проблеми, що виникають під час онлайн та офлайн навчання.

Учасників заходу привітала голова міського методичного об’єднання Людмила КОВАЛЕВСЬКА, яка ознайомила присутніх з планом роботи об’єднання на 2023-2024 н.р. Викладач української мови та літератури, голова циклової комісії ВСП “Київський торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ” Вікторія ГИРИЧ презентувала майстер-клас “Інноваційні інструменти та сучасні технології як засіб формування навчальної мотивації здобувачів освіти.” Ірина ГУСАК – голова циклової комісії, викладач української мови Київського фахового коледжу інформаційних технологій та економіки НАУ поділилася досвідом роботи під час онлайн навчання щодо проведення різноманітних заходів та методик викладання занять у дистанційному форматі. Обговорювали також питання про національно-патріотичне виховання молоді в умовах війни шляхом проведення сучасних виховних заходів. Засідання ММО пройшло на високому професійному, науково-теоретичному, творчому рівні у форматі обговорення та з великим зацікавленням.

Разом до Перемоги!