Засідання “Педагогічної майстерні” коледжу спільно зІнститутом обдарованої дитини Національної академії педагогічної наук України

Одним з важливих напрямів роботи закладів фахової передвищої освіти є розвиток інтелектуальних та творчих здібностей майбутніх фахових молодших бакалаврів; упровадження наукових інновацій, спрямованих на вирішення актуальних проблем освіти в цілому. Саме з таких позицій вже кілька років поспіль триває співраця педагогічного колективу ВСП КФКТЕ НАУ з провідними спеціалістами одного із структурних підрозділів Національної академії педагогічних наук України - Інститутом обдарованої дитини, головною метою діяльності якого є реалізація науково-методичного та організаційно-спонукального забезпечення функціонування системи виявлення, розвитку і підтримки дітей та молоді – тих, хто виявляє різні види обдарованості в соціально-економічному та освітньому просторі України.

25 жовтня 2023р. було проведено засідання “Педагогічної майстерні” коледжу спільно з Інститутом обдарованої дитини Національної академії педагогічної наук України у формі семінару з елементами тренінгу на тему: «Методи підвищення мотивації до навчання в здобувачів освіти». Модератором заходу була Ксенія Андросович -доктор психологічних наук, професор кафедри психології та суспільно-гуманітарних наук ЗВО «МНТУ», старший дослідник ІОД НАПН.

Педагогічні працівники коледжу здобули нові знання з визначення наукових основ та практичних способів підвищення навчальної мотивації в здобувачів освіти.

Співпраця ВСП КФКТЕ НАУ та Інституту обдарованої дитини відбувається за ініціативи Ксенії Андросович та Ірини Полющенко - завідувача навчально-методичного кабінету коледжу.