РАДІОДИКТАНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ-2023

27 жовтня в Україні відзначають День української писемності та мови, а також вшановують пам'ять Преподобного Нестора Літописця, який є автором "Повісті минулих літ".

Дослідники вважають, що саме з нього і починається писемна українська мова. Він був книжником з широким історичним світоглядом і великим літературним хистом.

Традиційно в цей день прогресивні українці всього світу пишуть радіодиктант. Ірина Гусак, Вікторія Омельченко, Віталіна Коляда разом зі студентами груп П-22, К-21, Е-21, П-13 та Р-11 також долучилися до цих урочистих заходів. Окрім радіодиктанту,було проведено олімпіаду з української мови в групах П-14, К-11. Відеопроєкти до Дня української писемності та мови представили групи Е-21, К-21, П-13.

Також з нагоди Дня української мови та писемності 27 жовтня 2023 р. для студентів гр. А-21, Ф-21 були проведені виховні заходи "Українська мова на часі!" (викладач Алла Кабаненко), метою яких є патріотичне виховання молоді, заохочення до вивчення української мови та літератури.

Людмила Смарчевська разом із працівниками бібліотеки ім. Степана Руданського для студентів групи П-761-21 провели онлайн-захід. Розмова про роль рідної мови у житті кожного українця, цікаві запитання і відповіді – усе залишило не тільки приємний спогад про зустріч, а й бажання продовжити співпрацю надалі у рамках проєкту «Молодь Дарниці».

alt : День української писемності та мови