Дарницька районна адміністрація у місті Києві відзначила студентів Відокремленого структурного підрозділу "Київський фаховий коледж комп'ютерних технологій та економіки Національного авіаційного університету" за їхні досягнення

У рамках святкування Дня студента 17 листопада, Дарницька районна адміністрація у місті Києві відзначила студентів Відокремленого структурного підрозділу "Київський фаховий коледж комп'ютерних технологій та економіки Національного авіаційного університету" за їхні досягнення. Ця важлива подія була відзнакою за активну участь у житті Коледжу та позитивний внесок у студентське співтовариство. Почесні грамоти отримали студенти коледжу: Соколовський Едуард Олександрович та Ласкін Іван Сергійович.

До урочистого вручення почесних нагород долучилися тимчасовий виконувач обов'язків голови Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації, Микола Володимирович Калашник, та депутат Київської міської ради, Юлія Олександрівна Ярмоленко. Вони з радістю поділилися своїм досвідом активної студентської участі та познайомилися з талановитою молоддю Дарницького району.

Вручення нагород стало важливою відзнакою для здобувачів освіти, які своєю працею та вкладом в життя Коледжу демонструють прикладну та активну підтримку студентського колективу.