Студенти відділення "Комп'ютерної інженерії" відвідали екскурсію у ТОВ "НВО ТЕЛЕОПТИКА"

Студенти відділення "Комп'ютерної інженерії" відвідали цікаву та захоплюючу екскурсію у ТОВ "НВО ТЕЛЕОПТИКА" в рамках профорієнтації. Здобувачі освіти четвертого курсу відділення "Комп'ютерної інженерії" на чолі з Анатолієм Андрійовичем Ніколаєвим, Надією Михайлівною Пархоменко, Віолеттою Вячеславівною Бєловол поспілкувался з представниками кафедри ЕРМІТ НАУ - Бідним Миколою Семеновичем (старшим викладачем) та з Мірошниченко Сергієм Івановичем - доктором технічних наук, професором, генеральним директором ”НВО ”Телептик”.

Під час екскурсії студенти мали можливість вивчити передові технології, що застосовуються у виробництві комп'ютерної техніки, а також ознайомитися з актуальними дослідженнями та розробками у цій галузі. Розмови з експертами відкрили нові горизонти у розумінні сучасних тенденцій та можливостей для майбутньої кар'єри в сфері комп'ютерної інженерії.

Ця зустріч стала невід'ємною складовою професійного розвитку студентів, надала їм цінний погляд на практичні аспекти їхньої майбутньої професійної діяльності та надихнула на нові досягнення у цій цікавій галузі.