Збори студентського самоврядування

29 листопада у Відокремленому структурному підрозділі "Київський фаховий коледж комп'ютерних технологій та економіки Національного авіаційного університету" відбулися захоплюючі та важливі збори студентського самоврядування.

Умови війни та складнощі не завадили студентам пройти складний шлях у виборі представників студентського самоврядування у два етапи. Перший етап передбачав формування анкети опитування, яка охопила студентів усіх курсів, де молодь мала змогу висловити бажання представляти студентське самоврядування коледжу. Це стало важливим етапом у відборі майбутніх лідерів.

Другий етап, онлайн голосування, виявився ключовим у визначенні обраних представників. Важливою була організація цього етапу, який відбувся якісно та яскраво, завдяки координації голови студентського самоврядування, Марини Молибоги, та заступника директора з навчально-виховної роботи, Віолетти Бєловол.

Такий успішний процес виборів свідчить про великий дух співпраці та активної участі студентського колективу у формуванні своєї представницької ланки. Обраним новим представникам довірено завдання бути голосом студентської громади, висловлювати їхні інтереси та сприяти позитивним змінам у житті коледжу. Ці збори стали важливим кроком у створенні ще більш демократичного та представницького середовища для студентського колективу Коледжу.